Listopad

Listopad byl pro naši třídu ve znamení velké události. Karolína Karšová vyhrála Regionální kolo turnaje ve stolním tenisu v Hradci Králové a pár dní poté se jí podařila skvělá věc. Je mistryní ČR ve stolním tenisu. Zaslouží si náš obdiv. Jako každý měsíc, i v listopadu jsme absolvovali několik školních akcí. Navštívili jsme krásný cestopisný film Planeta Země – magický Senegal. Velkým zážitkem bylo setkání s exotickými zvířaty ve škole. Poslední fotografie jsou z projektového dne k finanční gramotnosti. Bavili jsme se o bankách, kreditních kartách, bankomatech, manipulovali jsme s penězi.

Mgr. Milena Vašíčková